środa, 13 maja 2015

witajcie

Witajcie. Mam na imię Anna. Dużo osób się dziwi, gdy mówię im, że mam 16 lat i nadal chodzę do gimnazjum. Podobno nie wyglądam na swój wiek. Z jednej strony to bardzo dobrze, a z drugiej wiem, że to przez moje włosy, które są malowane nieustannie już od prawie roku.
Nasuwa się pierwsze pytanie. Po co mi ten blog? Odpowiedź jest prosta chcę się dzielić swoim życiem z innymi, opowiadać zabawne historie, czasami doprowadzać do łez wzruszenia. Nie będzie to typowy blog, słitaśnej nastolatki. Nie będę wstawiała zdjęć, ciuchów których kupiłam w stolicy, chyba, że ktoś mnie o to poprosi. Chyba to tyle na początek, postaram się wrzucać nowe posty przynajmniej raz na tydzień, a nawet więcej. :))))))))))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz